Samochody 4×4

Zapraszamy na całoroczny Tor Off Road w malowniczej miejscowości Dzikowiec Kłodzki, prowadzony przez nasze stowarzyszenie dzięki przychylności władz Gminy Nowa Ruda.

Jednak jest to teren ciężki i wymagający. Nie znajdziecie u nas wody i przepraw błotnych. Jesteśmy w górach – czekają Was więc strome zjazdy i podjazdy oraz mnóstwo trawersów.

 

 

Od 2009 roku organizujemy Rajdy Przeprawowe, Zloty i Spotkania Klubowe. Pierwszą imprezą były Sowiogórskie Mistrzostwa Off Road organizowane do chwili obecnej. Dodatkowo organizujemy szereg spotkań klubowych, praktycznie zawsze z elementami rywalizacji. Głównie jest to organizowany cyklicznie Puchar Toru. Składa się od zawsze z kilku rund w danym roku, połączonych klasyfikacją generalną.

 

Jednak nasza działalność to nie tylko extremalne rajdy przeprawowe.  Organizujemy również imprezy turystyczne. Główna dla Sowiogórski Event oraz Śladami Olbrzyma, gdzie jazdę w terenie łączymy ze zwiedzaniem okolicy. Organizujemy również spotkania z okazji Dnia Dziecka i Dnia kobiet.