Klasyfikacja 2018

Wyniki Pucharu Toru w Dzikowcu 2018 – klasyfikacja generalna

Miejsce Klasa: Super Wyczyn
  Kierowca Drugi kierowca/Pilot I Runda   PKP II   PKP III   PKP IV   PKP V   Suma PKP
1 Sławek Kleńk Mariusz Dasiewicz 0 84 110 130 358 682
2 Robert Urban Dariusz Długaszek 0 84 110 127 338 659
3 Wojciech Banaszkiewicz Patryk Banaszkiewicz, Mateusz Steciuk 72 85 0 131 292 580
4 Jacek Chomiak Tomasz Grabowski 68 85 110 263
5 Rafał Nycek Iza Nycek 72 80 110 262
6 Arek Żak Łukasz Żak 106 109 215
7 Adrian Pawłowski Piotr Pol 47 79 126
8 Marek Hałoń Mateusz Steciuk 87 87
9 Jarek Popowicz Michał Kiliański 52 14 66
10 Łukasz Walczak Patryk Czernik 43 43
Klasa: Seryjny Wyczyn
Miejsce Kierowca Drugi kierowca/Pilot PKP I   PKP II   PKP III   PKP IV   PKP V   Suma PKP
1 Jarosław Grabowski Rafał Grabowski 0 63 106 108 230 507
2 Piotr Bułka Kamil Mizera 0 56 87 100 236 479
3 Wojciech Marcak Aleksander Potocki 26 0 107 85 218 436
4 Przemysław Szpinek Tomasz Lipiński 40 64 68 16 188
5 Konrad Patyra Agnieszka Patyra 174 174
6 Kamil Bekajło Julia Wojtoń 31 0 114 145
7 Mateusz Gaza Andrzej Sojka 130 130
8 Piotr Jarząb 116 116
9 Adrian Mróz Wojtek Koźliński 31 78 109
10 Kamil Korytowski Siwy Michał Szewczun 40 67 107
11 Piotr Szczepaniak Robert Szczepaniak 29 37 66
12 Marek Starosta Remigiusz Starosta 46 46
13 Piotr Markiewicz Szymon B./ Karolina R. 44 44
14 Patryk Chwałko Paweł Piątczak „Piona” 31 31
15 Borys Zadara Sebastian Gas 24 24
16 Krzysztof Szymanek Szymon Podgajny 20 20
17 Tomek Paluch Jagoda Bystrzycka 11 11
  Klasa: Rodzinny Turystyk    
Miejsce Drużyna PKP PKP
1 Rafał, Jan, Szczepan i Kamil 114 114

Wyniki V Runda Pucharu Toru

  Klasa: Super Wyczyn   PKP
Miejsce Kierowca Drugi kierowca/Pilot  
1 Sławek Kleńk Mariusz Dasiewicz 358
2 Robert Urban Dariusz Długaszek 338
3 Wojciech Banaszkiewicz Mateusz Steciuk 292
  Klasa: Seryjny Wyczyn    
Miejsce Kierowca Drugi kierowca/Pilot PKP
1 Piotr Bułka Kamil Mizera 236
2 Jarosław Grabowski Rafał Grabowski 230
3 Wojciech Marcak Aleksander Potocki 218
4 Konrad Patyra Agnieszka Patyra 174
5 Mateusz Gaza Andrzej Sojka 130
6 Piotr Jarząb 116
7 Kamil Bekajło Julia Wojtoń 114
8 Adrian Mróz Wojtek Koźliński 78
9 Marek Starosta Remigiusz Starosta 46
10 Przemysław Szpinek Tomasz Lipiński 16
  Klasa: Rodzinny Turystyk    
Miejsce Drużyna PKP
1 Rafał, Jan, Szczepan i Kamil 114